ساخت ربات تلگرامی

هدف اصلی از ساخت ربات تلگرامی

ساخت ربات تلگرامی ، ربات تلگرام یک نوع حساب کاربری ویژه می باشد و به کاربران این امکان را می دهدکه با ارسال دستورات بتوانند با ربات تلگرام در ارتباط باشند. طراحی ربات تلگرام به صورت ارسال و دریافت اتوماتیک پیام می باشد.

 • کلیه ربات های تلگرامی فوکا نت دارای کنترل پنل مدیریتی می باشد .
 • کنترل پنل های مدیریتی ربات های تلگرامی به دو نوع ربات تلگرامی و نسخه تحت وب می باشد .
 • امکان هوشمند سازی ربات های تلگرامی برای معاملات و موارد تریدینگ
 • امکان ارسال متن، تصویر، موسیقی، ویدیو و فایل برای کاربران
 • امکان محدود سازی طیف خاصی از کاربران برای استفاده / عدم استفاده از بخش های مختلف ربات
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]
ساخت حرفه ای ربات تلگرام

طراحی ربات های تلگرام یا ساخت ربات تلگرام سفارشی شامل طراحی و برنامه نویسی سفارشی بات های هوشمند تلگرام، ویژه مشاغل مختلف است.با توجه به عضویت بیش از 45 میلیون کاربر ایرانی در تلگرام ، شما میتوانید با استفاده از ربات تلگرام ، طیف وسیعی از کاربران را تحت پوشش قرار دهید و کسب و کار خود را از این طریق گسترش بدهید . از مزیت ویژه ربات تلگرام میتوان به سادگی و راحتی کار کردن ، امکان استفاده در انواع سیستم عامل ها از قبیل اندروید ، ios ، ویندوز ، مکیناژ و وب ورژن اشاره کرد . درواقع شما با تهیه یک ربات تلگرام ، تمامی این کاربران را تحت پوشش خود قرار میدهید .

 • هزینه سفارش ساخت ربات تلگرامی

  قیمت ساخت ربات تلگرامی نسبت به طراحی سایت و اپلیکیشن بسیار پایین تر است و هزینه ساخت ربات هم نسبت به حجم کاری که برای طراحی ربات گذاشته می‌شود متفاوت است برا اطلاع از تعرفه های طراحی و راهنمایی ساخت ربات تلگرامی می‌توانید با فوکا نت تماس بگیرید

 • چند نمونه از ربات تلگرامی کاربردی ؟

  1 - ربات فروشگاهی (خرید و پیگیری محصول) 2 - ربات خدماتی (ربات های دانلود فایل، موزیک، آموزشی و اطلاع رسانی) 3 - ربات نظر سنجی و فرم 4 - ربات مدیریت کانال و گروه 5 - ربات بازی تلگرام تک نفره و گروهی 6 - ربات های معامله گر و ...

 • مدت اعتبار پشتیبانی چقدر است؟

  کلیه ربات های تلگرامی برنامه نویسی شده توسط فوکا نت دارای یکسال پشتیبانی فنی بوده و سورس آن به صورت کاملا رایگان در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت .