۳ آیپد جدید اپل به بازار می‌آید

۳ آیپد جدید اپل به بازار می‌آید
زمان تقریبی مطالعه : < 1 دقیقه

۳ آیپد جدید اپل به بازار می‌آید ،  آیپد پرو از سه دستگاه تشکیل شده است. اگرچه یکی از آنها تا سال ۲۰۲۳ وارد بازارنخواهند شد. یک مدل ۱۱ اینچی، یک مدل ۱۲.۹ اینچی و یک مدل جدید به نام آیپد پرو ۱۴.۱ اینچی توسط این شرکت عرضه خواهند شد.

 ۳ آیپد جدید اپل به بازار می‌آید

آیپد پرو ۱۱ اینچی فاقد فناوری mini-LED خواهد بود، این تبلت از تراشه M2 5G و ۱۲۸ گیگابایت فضای ذخیره سازی پایه برخوردار بوده و قیمت آن از ۷۹۹ دلار شروع می‌شود. آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی از فناوری mini-LED و تراشه M2 5G برخودار است. این تبلت با ۱۲۸ گیگابایت فضای ذخیره سازی و با قیمت‌های ۱۰۹۹ دلار به فروش می‌رسد.

 ۳ آیپد جدید اپل به بازار می‌آید ، نسخه سوم با یک صفحه نمایش ۱۴.۱ اینچی و مجهز به فناوری mini-LED و ProMotion ارائه خواهد شد. این تبلت نیز با همان تراشه M2 5G و  حافظه پایه ۲۵۶ گیگابایتی عرضه خواهد شد. قیمت این محصول هنوز به طور دقیق مشخص نیست، اما به نظرمی رسد قیمتی در حدود ۱۴۰۰ دلار داشته باشد. این تبلت گزینه مناسب برای کسانی خواهد بود که به یک نمایشگر بزرگ نیاز دارند.

طبق برخی شایعات، اپل ممکن است این مدل را iPad Studio بنامد. این آی‌پد‌های جدید احتمالا از طریق MagSafe به صورت بی‌سیم شارژ خواهند شد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]