کارت گرافیک سفارشی GUNNIR Arc A380 عرضه شد

کارت گرافیک سفارشی GUNNIR Arc A380 عرضه شد
زمان تقریبی مطالعه : < 1 دقیقه

برند GUNNIR کارت گرافیک Arc A380 را در کشور چین به فروش گذاشته است. این کارت گرافیک را می‌توان از امروز و با قیمتی زیر ۲۰۰ دلار در اختیار گرفت.

GUNNIR اولین برندی است که کارت گرافیک جدید اینتل را برای استفاده کاربران در سیستم‌های دسکتاپ به بازار می‌فرستد. کارت گرافیک GUNNIR Intel Arc A380 Photon 6G OC در کشور چین رونمایی شده است.

البته کارت گرافیک سفارشی Arc A380 را نمی‌توان محصولی قابل توجه در شرایط کنونی بازار دانست. این کارت گرافیک نسبت به رقبای خود بسیار کندتر است و در حد و اندازه یک کارت گرافیک از چندین سال قبل عمل می‌کند.

با این حال اگر در کشور چین باشید، می‌توانید کارت گرافیک سفارشی GUNNIR Intel Arc A380 را با ۱۲۹۹ یوآن معادل ۱۹۲ دلار در اختیار بگیرید. اینتل هنوز کارت گرافیک‌های جدید را در اختیار سایت‌های بررسی قرار نداده است.

کارت گرافیک Arc A380 به صورت رسمی از قیمت پیشنهادی عرضه ۱۵۳ دلار برخوردار است، اما فعلاً و احتمالاً به دلیل نو بودن نمی‌توان آن را با این قیمت در اختیار گرفت.

Arc A380 یکی از کارت گرافیک‌های سطح پایین نسل اول اینتل به شمار می‌آید که از ۸ هسته Xe و ۱۰۲۴ هسته FP32 برخوردار است. این کارت گرافیک ۶ گیگابایت حافظه گرافیکی از نوع GDDR6 دارد و ۷۵ وات توان مصرف می‌کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۳ میانگین: ۵]