پروموشن اینستاگرام چیست؟

پروموشن اینستاگرام چیست؟
زمان تقریبی مطالعه : ۲ دقیقه

منظور از پروموشن کردن این است که محصولات جدید، خدماتی که ارائه می کنید، را به مخاطبان و کاربران جدید معرفی کنید. همچنین اقدام بعدی این است که آن ها را برای خرید محصولات خود ترغیب کنید. به گونه ای که شما را به سایر رقبا ترجیح دهند. سپس در نهایت مخاطبان را ترغیب کنید تا محصول شما را بخرند.

برای رشد و بهبود کسب و کار روش ها و راه کارهای مختلفی وجود دارد. یکی از بهترین روش های بسیار مقرون به صرفه و آسان فعالیت در شبکه های اجتماعی است. با فعالیت در شبکه های اجتماعی به صورت وسیع تر و بهتری می توانید با کاربران تعامل داشته باشید. علاوه بر این، تعداد کاربران فعال در شبکه های اجتماعی در مقایسه با افرادی که به جستجو در وب سایت ها می پردازند، بیشتر است. به همین جهت سریع ترمی توان در شبکه های اجتماعی به ویژه در اینستاگرام برند سازی کرد. اگر یک کسب و کار، شرکت، فروشگاه کوچک یا بزرگ، و … هستید، اینستاگرام قابلیت های ویژه ای برای شما دارد. یکی از بهترین قابلیت های اینستاگرام برای کسب و کارها، پروموشن اینستاگرام است. پروموشن یکی از بهترین قابلیت های اینستاگرام برای افرادی است که دارای کسب و کار و تجارت دارند. با این قابلیت می توانید کسب و  کارتان را محبوب تر کرده و آن را رشد دهید. در این مقاله به طور کامل با مبحث پروموشن اینستاگرام چیست؟ مزایای این قابلیت، و روش پروموشن کردن آشنا می شویم.

پروموشن چیست؟

حتما شما هم در دنیای کسب و کار اصطلاح پروموشن یا پروموت کردن را شنیده اید. منظور از پروموشن کردن این است که محصولات جدید، خدماتی که ارائه می کنید، را به مخاطبان و کاربران جدید معرفی کنید. همچنین اقدام بعدی این است که آن ها را برای خرید محصولات خود ترغیب کنید. به گونه ای که شما را به سایر رقبا ترجیح دهند. سپس در نهایت مخاطبان را ترغیب کنید تا محصول شما را بخرند. پروموشن اینستاگرام نیز دقیقا یک نوع تبلیغ است. با فعال کردن گزینه Promotion در اینستاگرام پست ها، ویدئوها، و تصاویر خود را به دیگران معرفی کنید. با این روش افراد و کاربرانی که پست شما را می بینند، می توانند بعد از دیدن با کلیک کردن روی دکمه ای که از طریق promotion به پست اضافه می کنید، وارد صفحه سایت، یا اطلاعات تماس شما شوند.

مزایای قابلیت پروموشن چیست؟

یکی از نکاتی که پس از راه اندازی و شروع یک کسب و کار باید در نظر داشته باشید، این است که باید بدانید شما در حوزه کاری تان تک نیستید. هر کسب و کاری تعداد زیادی رقیب و همکار دارد که پیشی گرفتن از آن ها سود بیشتری به همراه خواهد داشت. با فعال کردن قابلیت Promotion در اینستاگرام ویژگی ها و مزایای منحصر به فردی در اختیار کاربران قرار می گیرد و کاربران بیشتری می توانند محصولات شما را ببینند و آن ها را سفارش دهند. به طور کلی مزایای پروموشن عبارتند از:

  1. امکان تبلیغات در سطح وسیع
  2. پیدا کردن و ارتباط با مشتریان بیشتر در سطح وسیع تر
  3. امکان مشاهده آمار بازدیدهای پیج اینستاگرام

آموزش استفاده از قابلیت پروموشن اینستاگرام

۱- داشتن اکانت بیزینسی

اگر هنوز اکانت بیزینسی ندارید، لازم است که برای پروموشن کردن اینستاگرام حتما اکانت خود را به business تبدیل کنید. برای این کار مراحل زیر را طی کنید:

Edit profile >> Try Instagram Business Tools >> Continue، سپس دسته بندی بیزنس و حوزه کاری خود را انتخاب نمایید. در مرحله بعدی ایمیل خود را وارد کرده و سپس پیج فیس بوک خود را به اینستاگرام متصل کنید.

۲- داشتن صفحه فیس بوک

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]