نقطه عطف جدیدی برای کاردانو رقم خورد!

نقطه عطف جدیدی برای کاردانو رقم خورد!
زمان تقریبی مطالعه : < 1 دقیقه

بلاکچین کاردانو نقطه عطف دیگری را تجربه کرده است. طبق گزارش‌ها، کاردانو یکی از پایدارترین شبکه‌ها در صنعت کریپتو بوده که برای ۱،۷۶۰ روز (تقریباً ۵ سال) بدون هیچ مشکلی کار کرده است. این در حالی است که برخی دیگر از شبکه‌ها، هر از گاهی با قطعی مواجه می‌شوند.
همان‌طور که مرورگر بلاکچین کاردانو نشان می‌دهد، این شبکه تقریباً پنج سال است که حتی با وجود بارگذاری‌ بسیار زیاد (از جمله، در زمان فعال شدن فناوری قرارداد هوشمند در این شبکه در سال ۲۰۲۱)، بدون مشکل کار می‌کند.
عملکرد روان کاردانو به احتمال زیاد با این‌ موضوع که، این بلاکچین یکی از فعال‌ترین و توسعه‌یافته‌ترین شبکه‌ها در کل صنعت است، مرتبط است. طبق گزارش‌ها، تعداد کامیت‌های این پروژه در GitHub در ماه ژوئن به ۳۵۰ رسید.
یکی از جدیدترین و مهم‌ترین به‌روزرسانی‌های کاردانو، هاردفورک واسیل (Vasil) است که قرار است ویژگی‌های جدیدی را به این شبکه اضافه کرده و فرآیند توسعه و اجرای برنامه‌های غیرمتمرکز در این شبکه را به طور قابل‌توجهی آسان‌تر کند. بنابراین، انتظار می‌رود که کاردانو در آینده نزدیک، تعداد کاربران و توسعه‌دهندگان بیشتری را به خود جذب کند.
در زمان انتشار این خبر، کاردانو با یک رشد ۵ درصدی نسبت به هفته گذشته، در محدوده ۰٫۴۹۶ دلار معامله می‌شود و برای کسب جایگاه هفتم بازار با ریپل (XRP) رقابت می‌کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]