سامسونگ بالاخره در گلکسی S23 طلسم را می‌شکند

سامسونگ بالاخره در گلکسی S23 طلسم را می‌شکند
زمان تقریبی مطالعه : ۲ دقیقه

سامسونگ طی چند سال اخیر هرگونه ارتقایی که در زمینه دوربین داشته، تنها برای مدل‌های اولترا بوده و گوشی‌های استاندارد و پلاس سری گلکسی S از این ارتقاها محروم ماندند. شاید تعجب کنید ولی از سال ۲۰۱۹ تا به امروز، رزولوشن دوربین سلفی این دو مدل تغییر نکرده ولی شاید با S23 این سنت شکسته شود.

به گزارش گلکسی کلاب، سامسونگ در نظر دارد در مدل‌های S23 و S23 پلاس از یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی استفاده کند.

گفتنی است این شرکت از سال ۲۰۱۹ به استفاده از دوربین سلفی ۱۰ مگاپیکسلی در مدل‌های پایه و پلاس بسنده کرده اما حالا با استناد به این گزارش، سامسونگ پس از سه سال قصد دارد با عرضه گلکسی S23 طی سال آتی دستی به سر و روی وضوح این دوربین سلفی بکشد.

سامسونگ سال ۲۰۱۹ با عرضه سری گلکسی S10 دوربین ۸ مگاپیکسلی گلکسی S9 را با دوربینی ۱۰ مگاپیکسلی جایگزین کرد، این رویه تا جایی ادامه پیدا کرد که حتی پرچمداران کنونی سامسونگ یعنی گلکسی S22 و S22 پلاس نیز همچنان از همین دوربین ۱۰ مگاپیکسلی برخوردارند.

ارتقای دوربین گلکسی S23 سامسونگ
البته لازم به ذکر است که اخبار و گمانه‌زنی‌های مرتبط با ارتقای دوربین جلوی سامسونگ از زمان عرضه گلکسی S21 در حال دست به دست شدن هستند، اما تا به حال تغییری از سوی این شرکت اعمال نشده است.

از سوی دیگر اطلاعات موجود مشخص نمی‌کنند ارتقای برنامه‌ریزی شده مذکور شامل گلکسی S23 اولترا هم می‌شود یا خیر، اگر جواب این سوال منفی باشد و دوربین سلفی مدل اولترای این سری بدون تغییر باقی بماند، احتمالا دوربین ۴۰ مگاپیکسلی گلکسی S22 اولترا را مورد استفاده قرار خواهد داد.

البته به وضوح مشخص است که اکثر کاربران پس از گذشت چند سال چشم انتظار ارتقای دوربین سلفی در مدل‌های S23 و S23 پلاس هستند اما از آنجایی که نزدیک‌ترین زمان عرضه احتمالی برای این سری اوایل سال آتی میلادی عنوان شده، باید همچنان صبر کنیم و ببینیم سامسونگ چه برنامه‌ای برای دوربین سلفی آن‌ها در سر دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]