رونمایی اپل از ویژگی جدید iCloud با هدف اشتراک‌گذاری آسان عکس‌های خانوادگی در iOS 16

رونمایی اپل از ویژگی جدید iCloud با هدف اشتراک‌گذاری آسان عکس‌های خانوادگی در iOS 16
زمان تقریبی مطالعه : < 1 دقیقه

اپل در iOS 16 کتابخانه جدید iCloud Shared Photo را معرفی کرده که اشتراک‌گذاری عکس‌ها را با اعضای نزدیک خانواده برای شما بسیار آسان‌تر می‌کند.

اپل با راه‌اندازی کتابخانه عکس جداگانه‌ای که حداکثر پنج نفر می‌توانند از آن استفاده کنند، اشتراک‌گذاری عکس‌های خانوادگی را آسان‌تر کرده است. iCloud Shared Photo Library با iOS 16 در آیفون و سایر دستگاه‌های اپل دردسترس خواهد بود.

اعضای خانواده در کتابخانه می‌توانند عکس‌ها را هنگام عکس‌برداری در iCloud به اشتراک بگذارند. این ویژگی می‌تواند به‌راحتی ازطریق جابه‌جایی در برنامه دوربین، روشن یا خاموش شود. کاربران می‌توانند به‌طور خودکار اشتراک‌گذاری را خاموش کنند و هر زمان که در نزدیکی یکی دیگر از اعضای خانواده هستند، آن را به‌طور خودکار روشن کنند تا اشتراک‌گذاری عکس‌ها را در طول سفرها یا دورهمی‌های خانوادگی آسان کند.

 

هنگام اشتراک‌گذاری عکس‌ها در کتابخانه، کاربران می‌توانند کل کتابخانه عکس خود را به اشتراک بگذارند، عکس‌هایی را که از تاریخ خاصی شروع می‌شوند ارسال کنند، زمانی که اعضای خانواده در نزدیکی هستند به‌طور خودکار تصاویر را در کتابخانه به اشتراک بگذارند یا به‌طور دستی انتخاب کنند که کدام عکس‌ها را به اشتراک بگذارند.

همه‌ی اعضا از مجوزهای یکسانی در کتابخانه برخوردار خواهند بود که به آن‌ها اجازه می‌دهد عکس‌ها را اضافه، برگزیده، ویرایش و حذف کنند. کاربران همچنین پیشنهادهای هوشمندانه‌ای برای ارسال عکس به کتابخانه براساس افرادی که در تصویر هستند دریافت خواهند کرد.

هدف نهایی iCloud Shared Photo Library کمک به خانواده‌ها به اشتراک‌گذاری عکس‌ها در یک فضا است. سایر تغییرات به‌اشتراک‌گذاری خانوادگی شامل شروع سریع (Quick Start) است که مدیریت حساب‌های کودکان را آسان‌تر می‌کند. درهمین‌حال، کنترل والدین و چک‌لیست خانواده به کاربران امکان می‌دهد تنظیمات کودک، اشتراک‌گذاری مکان و موارد دیگر را به‌روز کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]