درآمد صرافی رمزارز FTX در یک سال ۱۰۰۰ درصد افزایش پیدا کرده است

درآمد صرافی رمزارز FTX در یک سال 1000 درصد افزایش پیدا کرده است
زمان تقریبی مطالعه : ۲ دقیقه

اسناد فاش شده‌ای نشان می‌دهد که درآمد صرافی FTX طی مدت زمان یک سال رشد چشمگیر و عجیب حدود ۱۰۰۰ درصدی را تجربه کرده است.

صرافی رمزارز FTX برای برخی سرمایه‌گذاران بازار کریپتو نامی آشنا به حساب می‌آید و حالا اسناد فاش شده‌ای نشان می‌دهد که درآمد این صرافی طی مدت زمان یک سال رشد چشمگیر و عجیب حدود ۱۰۰۰ درصدی را تجربه کرده است.

گزارش‌های مالی داخلی فاش شده این شرکت نشان می‌دهد درآمد اف تی ایکس (FTX) به دلیل حضور گسترده سرمایه‌گذاران، حمایت‌های مالی که دریافت کرده و سایر عوامل توانسته در سال ۲۰۲۱ حدود ۱۰۰۰ درصد افزایش پیدا کند. گزارش‌های مالی داخلی حاکی از آن هستند که درآمد عملیاتی شرکت افزایش ۱۸۴۲.۸۵ درصدی داشته و از ۱۴ میلیون دلار به ۲۷۲ میلیون دلار در سال مالی ۲۰۲۰- ۲۰۲۱ افزایش داشته است.

رشد بی‌سابقه درآمد صرافی رمزارز FTX در یک سال

به گزارش منابع آگاه که به اسناد داخلی این صرافی دسترسی دارند، صرافی رمزارز  FTX در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ میلادی حدود ۲۷۰ میلیون دلار درآمد داشته است. با این وجود هنوز وضعیت مالی این شرکت در زمستان کریپتویی فاش نشده است. علیرغم عملکرد مالی درخشان این صرافی در سه ماهه اول، با آمدن زمستان کریپتویی و سقوط بازار، به نظر می‌رسد این صرافی نیز در معرض کاهش درآمد قرار گرفته باشد. با این وجود در گزارش منتشر شده در مورد درآمد صرافی آمده است که FTX تا پایان سال ۲۰۲۱ میلادی ۲.۵ میلیارد دلار پول نقد با حاشیه سود ۲۷ درصد در دارایی خود داشته است.

صرافی رمزارز FTX هنوز اظهارنظری در مورد گزارش مالی فاش شده و افزایش درآمد ۱۰۰۰ درصدی خود طی یک سال ارائه نکرده است.

در حالی خبر افزایش درآمد ۱۰۰۰ درصدی صرافی FTX رسانه‌ای شده که مدیرعامل صرافی بایننس اخیرا در مورد وضعیت بازار، ابراز نگرانی کرده بود و حتی به این موضوع اشاره داشت که وضعیت بازار دچار بی‌نظمی شده است. هرچند وی صراحتا نام صرافی خاصی را مطرح نکرده بود ولی به صورت کلی به وضعیت نگران‌کننده بازار کریپتو و وضعیت صرافی های ارز دیجیتال اشاره کرده بود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]